Şehrin yeni yaşam merkezi MaviBahçe’de ‘Spor Kulübü’ etkinlikleri başladı. İlk günkü aktiviteye katılan İzmirli ünlü bloggerlar, AVM ziyaretçileri ve gazeteciler, klasik müzik eşliğinde pedal çevirdi, yürüyüş yaptı.

Etkinliğin ilk gününe ünlü bloggerler ve gazeteciler ve yürüyüş etkinliğinin organizatörü Erol Hülagü katıldı.  Hülagü, blogger ve gazeteciler, MaviBahçe Kent Meydanı çevresinde yürüyüş yaptı, özel etkinlik alanında pedal çevirdi. Sosyal medyada ‘pempe kekik’ ismiyle paylaşımlar yapan blogger Sibel Berkem, ‘fatoşca tatlar’ ismiyle bilinen blogger Fatma Damyan da yürüyüşe katıldı. Ünlü bloggerler, anlık paylaşımlarla etkinliği binlerce takipçisine duyurdu. Yoga ve Plates Eğitmeni ve Stüdyo Mayra’nın işletmecisi Seda Ağme Sungun da ziyaretçilere bir saat boyunca plates yaptırdı.
 
Sürpriz Hediyeler Verilecek 
 
Sağlıklı yaşam ve spor alanlarındaki etkinliklerine bir yenisini ekleyen MaviBahçe,  ‘Sabah Yürüyüşleri’ etkinliğini başlattı. Etkinlikler hafta içi her sabah 08.00 ile 11.00 arasında gerçekleşecek. Adım ölçerler ile yürüyüşe katılacak sporseverler arasında 7 bin adım atan ve 15 dakika boyunca pedal çevirenleri sürpriz hediyeler bekliyor. 
MaviBahçe’nin yürüyüş ve spor aktiviteleri açısından çok uygun bir mekan olduğunu belirten Hülagü, “MaviBahçe düz bir zemine, gölgelik bir alana sahip. Bu özellikleri taşıyan bir yerde, yeşillikler ve havuzların arasından geçerek yürüyüş yapmanın insan sağlığı açısında çok önemli ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Artık İzmir’de insanların yürüyüşü sadece spor değil bir yaşam biçimi haline getirmelerini istiyoruz, amaçlıyoruz. Herkesi  bu etkinliğe katılmaya davet ediyorum” dedi. 
 
MaviBahçe Spor Kulübü etkinlikleri yıl boyunca hız kesmeden devam edecek. Etkinlik çerçevesinde Yogalates, Spor Sohbetleri ve Pilates gibi faaliyetler düzenlenecek. MaviBahçe Spor Kulübü programının ilk üç haftalık programı şöyle olacak. 
 
1. Hafta
1 Ağustos Salı                 09.30    Yogalates
2 Ağustos Çarşamba     18.00    Spor Sohbetleri
3 Ağustos Perşembe      09.30    Pilates
2. Hafta
7 Ağustos Pazartesi         09.30    Pilates
8 Ağustos Salı                   09.30    Yogalates
9 Ağustos Çarşamba       18.00    Spor Sohbetleri
10 Ağustos Perşembe      09.30   Pilates
3. Hafta
14 Ağustos Pazartesi          09.30   Pilates
15 Ağustos Salı                    09.30   Yogalates
16 Ağustos Çarşamba         18.00   Spor Sohbetleri
17 Ağustos Perşembe          09.30   Pilates ,,,
 

Arkadaşına Gönder

x