MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Türkiye’de ilk defa karşılıklı platformların kullanılacağı Dikey Defile etkinliği gerçekleştirilecek. Aksiyon dolu defilede 12 Türk model, 8 Alman akrobat model, podyuma dönüştürülen duvardan halatlarla sahneye inecek.

Kültür ve sanat alanında farklı ve yenilikçi organizasyonlara imza atan MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 7 Nisan Cumartesi günü düzenlenecek Dikey Defile’ye ev sahipliği yapacak. MaviBahçe Kent Meydanı’nda gerçekleşecek organizasyonda 12 Türk model, 8 Alman Akrobat Model sahne alacak. Podyuma dönüştürülen duvardan halatlarla sahneye inecek modeller, izleyicilere tam anlamıyla görsel bir şov sunacak. MaviBahçe’ye özel hazırlanacak koreografiyle düzenlenecek defile 45 dakika sürecek. 
 
Türkiye’de Bir İlk 
 
Defilede karşılıklı iki adet dikey platform kurulacak. Dikey defile Türkiye’de 3.kez İzmir’de ilk kez MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek. Ancak iki dikey platformlu defile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. 7 Nisan’da düzenlenecek etkinlik, 15.00 ve 17.00 saatlerinde iki set şeklinde gerçekleştirilecek. 
 
MAVİBAHÇE ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ
KARŞIYAKA İZMİR TÜRKİYE
+90 232 6000444
http://www.mavibahce.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x