Denize sıfır lokasyonu ve marinası ile Anadolu yakasının en keyifli AVM’lerinden olan MarinTurk AVM’de son 1 yıldır gerçekleşen muhteşem değişim göz kamaştırıyor.

Son 1 yıl içinde; Hummel, Gratis, Gönül Kahvesi, Play Bowling, Playland, Ops Play Kids, İtalyan Fashion, Pet Box, Mavi Sandal, Mega Balık, Loya Baby, Cafe Art, My Kıtchen, Brand Coffee ve Şeker’ce  mağazalarıyla birlikte tam 15 yeni mağaza açışı yapan MarinTurk AVM’de, çok yakında 1.862 m2’lik Bizim Toptan ve TveK kitap-kırtasiye mağazaları da ziyaretçilerine kapılarını açacak.
 
MarinTurk AVM’de; Mudo Concept, Mudo Marin, Mudo FTS, Kervan, Watsons, Toyzz Shop, Smile, Migros gibi birçok güçlü mağazanın yanında, denize sıfır lokasyonuyla  İstanbul’un en keyifli yeme-içme alternatiflerini sunan 25 muhteşem kafe-restoran bulunuyor. Bebek Balıkçısı, Carribou, Mado, Özsüt, Douwe Egberts, Alaçatı, Robert’s Cafe, Efendi’s Izgara, Temenye Et, Sandzak, Gimm Cafe, Fire House, Frida, Simit Sarayı bunlardan bazıları. Ziyaretçi sayılarında %25 artış yakalayan ve mağaza doluluğunu %98’e yükselten MarinTurk AVM’de ziyaretçiler aynı zamanda harika bir marina deneyimi yaşıyor. Tekne doluluğunun her geçen gün arttığı Pendik MarinTurk marina, hizmet kalitesiyle ayrıcalık yaratıyor.
 
 
 
 
 
 
MARİNTÜRK AVM
BATI MAHALLESİ SAHİLYOLU 34890 PENDİK İSTANBUL
+90216 9991234
http://www.marinturk.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x