Mağaza konseptinde yeniliğe giden Bizim Toptan, Pendik Marinturk AVM’de açtığı yeni mağazası ile hizmet vermeye başladı. Bizim Toptan, Marinturk AVM’de açtığı mağazasında müşterilerini birçok yenilikle tanıştırmayı hedefliyor.

Organize toptan ticaret sektörünün mağaza sayısı bakımından en büyük ve en yaygın şirketi Bizim Toptan’ın, Marinturk AVM’de 1.200 m2 satış alanına sahip ve yeni konseptli mağazasının açılışı Bizim Toptan Genel Müdürü Hüseyin Balcı ve Marinturk A.Ş. Genel Müdürü Fahir Çam’ın katılımıyla gerçekleşti.
Bizim Toptan, açılan bu mağazayla ilk kez hem bir AVM’de hem de marinada hizmet vermeye başladı ve geleneksel müşteri portföyü dışında AVM ziyaretçilerinin ve marinada yer alan teknelerin de ihtiyaçlarına çözüm sunar hale geldi. 
 
Marinturk AVM’de açılan yeni mağaza konsepti birçok ilki bünyesinde barındırıyor
 
Yeni mağazada ev dışı tüketime yönelik olarak meyve ve sebze için ayrı bir satış alanı, et ürünlerinde paketli ve MAP (özel paketli taze ürünler)  ürünlerin tüketici ile buluşacağı arındırılmış bir satış alanı ve süt ürünleriyle işlenmiş et ürünleri için soğuk hava dünyası konsepti yer alıyor.
Yeni mağazaya özel listelenen ithal peynirler, özel ileri işlenmiş et ürünleri, balık ürünleri ve meyve sebze ile konsept bütünü tamamlanıyor.
 
PROSAF Haziran’da Pendik Marinturk AVM mağazasında 
 
Bizim Toptan, bünyesinde bulunan yerel ve ulusal alternatif tüm markaları müşterilerine “yerinde teslim” etmek amacıyla kurduğu profesyonel satış ekibi PROSAF ile de Haziran ayından itibaren Pendik Marina’da da hizmet vermeye başlayacak.
Geleneksel ve ev dışı tüketim kanalının tüm ihtiyaçlarını bir arada barındıran bu yeni konsept, Marinturk AVM’de sizleri bekliyor. 
 
MARİNTÜRK AVM
BATI MAHALLESİ SAHİLYOLU 34890 PENDİK İSTANBUL
+90216 9991234
http://www.marinturk.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x