Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Marmara Park Alışveriş Merkezi, 31 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek K’nex etkinliğiyle çocukları hem eğlenip hem de hayal güçlerini sonuna kadar kullanarak yaratıcılıklarını sergilemeye davet ediyor.

Marmara Park Alışveriş Merkezi, 31 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı K’nex etkinliklerinde çocukları, yaratıcılığı eğlenceyle buluşturan K’nex ile bir araya getiriyor. Knex ile eğlence dolu anlara sahne olacak bu keyifli etkinlik, çocuklara, hayal dünyalarını somutlaştırma ve yaratıcı yanlarını ortaya koyma fırsatı sunacak.
 
Etkinlik Marmara Park’ın zemin katında atölye, stop motion masası, K’force atış alanı ve K’nex arena olmak üzere dört bölümden oluşan özel alanda düzenlenecek. Etkinlik alanının atölye bölümünde, kendilerine verilen kids kutularındaki parçaları bir figür haline getirecek çocuklar, stop motion masasında figürleriyle yarattıkları hikâyeleri animasyon filmine dönüştürecek. Diğer bölümde çocuklar, K’force silahlarıyla atış yaparak hediye kazanmaya çalışırken, K’nex arena kısmında ise ekiplere ayrılarak yaptıkları robotları yarıştıracak. Her gün 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğe 6-14 yaşlarındaki çocuklar katılabilecek. 
 
MARMARA PARK AVM
MEVLANA MAH. ÇELEBİ MEHMET CAD. NO:33/A ESENYURT 34515
+90 212 854 38 55
http://www.marmarapark.com/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x