Marmara Park AVM 25 Kasım’da kadınların haklarını kutladıkları ‘Uluslararası Mücadele Günü’nü renkli bir etkinlikle kutluyor.

“Mücadelemizi Güzellikle Sürdürüyoruz” etkinliği ile tüm ziyaretçilerine çiçek uzatıyor. Çiçeklerle kaplı canlı heykellerin ve mim performansının yer aldığı etkinlik ziyaretçileri bekliyor.
 
Dünya kadınlarının kendi haklarını elde etmelerinin temsili günü olarak kutlanan Uluslararası Mücadele Günü, tüm dünyada farklı etkinliklerle gündeme getiriliyor.
 
ECE Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin ilk ‘uzay’ temalı alışveriş merkezi Marmara Park, 24 Kasım’da kadınların yanında olduklarını göstermek için mim performans sanatçıları ve canlı heykeller ile Uluslararası Mücadele Günü’nde ziyaretçilerine çiçek hediye edecek. Çiçeklerle kaplı canlı heykel ve mim performans sanatçılarının gösterimi saat 13:00 - 14:00 ve 15:00 saatlerinde Marmara Park AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.
 
Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerini sevdiği sanatçılarla bir araya getiren; sanat, moda ve spora verdiği destekle dikkat çeken, Avrupa Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Marmara Park AVM, Beylikdüzü / Esenyurt’ta yer alıyor.
 
MARMARA PARK AVM
MEVLANA MAH. ÇELEBİ MEHMET CAD. NO:33/A ESENYURT 34515
+90 212 854 38 55
http://www.marmarapark.com/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x