20 yıldır en kaliteli ürünleri en indirimli fiyatlarla müşterilerine sunan Kim Market yatırımlarına devam ediyor.

Marmara, Ege ve Trakya bölgesinde toplamda 80 mağazasıyla müşterilerine hizmet veren Kim Market 21 Temmuz Cuma günü Üsküdar mağazasını hizmete açtı.  
 
Açılışa Kim Market Genel Müdürü Ercan Ersan, Genel Koordinatör Yusuf Taşkeser, Kim Market Üst Düzey Yöneticiler ve Bölge Müdürleri katıldı. 
 
Genel Koordinatör Yusuf Taşkeser; “KİM Market olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde mağazalar açarak yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.. 2017 yılının ilk yarısında sektörün matematikleri doğrultusunda şirketin büyüme hızından geri kalan ve şirket gelişimini yavaşlatan mağazalarımızın tespitini yaptık. Bu mağazalar için radikal kararlar alarak yeni ve daha verimli olacağını düşünüp analiz ettiğimiz yeni lokasyonlara taşınma süreçlerini planladık. Bunlardan ilk olarak Üsküdar mağazamızı hizmete açarak başlatmış bulunuyoruz.  Ağustos ayının sonuna kadar şirketimize artı değer katacak lokasyonları müşterilerimizin hizmetine açmak için teknik ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Eylül ayı itibarı ile de yeni mağaza yerleri için planlamalarımız yapılmış olup, yılsonu itibarı ile bünyemize 8 yeni mağaza daha katmış olacağız.  2017 yılsonuna kadar Ege bölgesinde de yeni lokasyon ya da alım yaparak bölgedeki mağaza sayımızı arttırmayı hedefliyoruz.
 
Taşkeser; Öncelikli hedefimiz bulunduğumuz lokasyonlarda ki liderliğimizi devam ettirmektir. Uzun vadede büyümelerimizi sürdürerek 100 mağaza üzerinde yeni bölgelerde yeni müşterilerimize hizmet vermektir. Bu doğrultuda ülke ekonomisine de artı değer katarak yeni istihdam alanları yaratarak, gerçekleştirmiş olduğumuz yatırımlarımız ve alt yapı planlamalarımız doğrultusunda 2023 yılında yerel perakende zincirleri arasında ilk 5’te yer almayı hedefliyoruz.“ diyerek sözlerini bitirdi.
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x