Kaliteli ve indirimli alışverişin adresi Kim Market, yatırımlarını Ege’nin incisi İzmir’e yapmaya devam ediyor.

Kim Market, 25 Kasım Cuma günü, Yenigün mahallesi İsmail sivri bulvarı Kozağaç’ta yaptığı açılış töreni ile Buca halkının hizmetine girerek, kentteki 9’uncu mağaza açılışını gerçekleştirirken toplamda 80 mağazaya ulaştı.
 
Açılış töreni, Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Koordinatör Yusuf Taşkeser, Ege Bölgesi Satış ve Operasyon Müdürü Ercan Ersan, Kim Yöneticileri ve Buca halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti.  
 
Açılış kurdelesini kesen Erol Ersan; " Ülke ekonomisine bir nebze olsun katkıda bulunmaya çalışıyoruz, İzmir de bizim için önemli bir pazar, kente yatırımlarımızı yapmaya devam ederek, yaygın ve ulaşılır olup müşterilerimizi memnun etmek istiyor, büyümemizi ve yatırımlarımızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. Yakın tarihte istanbul Bakırköy şube açılışımızı da gerçekleştireceğiz ’’diye konuştu.
 
6 gün boyunca özel fiyatlar sürecek
Uygun fiyatları güle yüzlü hizmet anlayışıyla 25 Kasım Cuma günü itibariyle Buca müşterileriyle buluşan Kim Market, en taze meyve ve sebzeler, katkısız et ürünleri ve Türkiye’mizin her yöresinden gelen eşsiz damak tatlarını oluşturan şarküteri ürünleri ile bölge halkının sofralarını çeşitlendirerek, açılıştan itibaren 6 gün  boyunca özel fiyatlar ve avantajlı fırsatlar sunuyor..
 

Arkadaşına Gönder

x