Kaliteli ve indirimli alışverişin adresi Kim Market, 2 Eylül Cuma günü Çorlu Mağazası'nı hizmete sundu.

19 yıldır müşterilerine kaliteli ve indirimli alışveriş fırsatı sunan Kim Market 81. Mağazasını Çorlu da açarak Tekirdağ da 5. Mağazasını açmış oldu. En hesaplısını, en kalitelisini, en tazesini müşterilerine en iyi hizmetle sunan Kim Market emin adımlarla büyümeye devam ediyor.
 
Açılış töreni; Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Esnaf Lokantacılar Oda Başkanı Lütfü Çebi, CHP Meclis Üyesi Oğuz Çakmak, Kim Market Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Ersan, Genel Müdür Metin Günay, Satış Direktörü Yusuf Taşkeser, Satın alma Direktörü Havva Şahin, Kim Yöneticileri ve Çorlu halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti.
 
Açılışa özel değerlendirmede bulunan Kim Market Genel Müdür’ü Metin Günay, “Bugün burada 81. Mağazamızı Çorlu da açmanın mutluluğunu yaşıyoruz, bundan sonraki hedefimiz, Kim Market kalitesini diğer şehirlere de götürmek. Yılsonuna kadar 4 yeni mağaza daha açmayı planlıyoruz, bayram tatilinden sonra Tekirdağ Çerkezköy mağaza açılışımızı da gerçekleştireceğiz. Bunun dışında mevcut mağazalarımızda, müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak adına iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalar ışığında mevcut mağazalarımızda satış hızımıza göre ürün bazında raf ve reyon metrajlarımızı yeniden düzenliyoruz.” dedi.
 
Uygun fiyatları güler yüzlü hizmet anlayışıyla, Reşadiye Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi’nde hizmete girerek, 2 Eylül Cuma günü itibariyle müşterileriyle buluşan KİM Market, Çorlu halkına açılıştan itibaren 20 gün boyunca farklı ürün gruplarında özel fiyatlar ve avantajlı fırsatlar sunuyor. 
 

Arkadaşına Gönder

x