8 Şubat’ta Edirne Selimiye’de yeni mağazasını açan Kim Market, Edirne Bostan’da bir yenisini daha ekleyerek toplamda 94’üncü mağazaya ulaştı.

Açılış töreni; Kim Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Müdür Ercan Ersan, Genel Koordinatör Ahmet Yıldız, Kim Market üst düzey yöneticileri ve Bölge Müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti.
 
Yeni market yatırımlarını değerlendiren Kim Market Genel Müdür’ü Ercan Ersan; ‘Kim Market olarak çeşidi bol ve kaliteli ürün yelpazemizi en uygun fiyatlarla müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Tüketicilerimiz nezdinde sahip olduğumuz güveni her geçen gün artırarak alışverişin ve kalitenin en iyi adresi olmayı planlıyoruz. Ersan: ‘Yeni mağazamız Edirne halkına hayırlı ve uğurlu olsun.’ diyerek kurdelesini kesti ve mağazayı dolaştı.
 
Edirne Halkı Açılışa Yoğun İlgi Gösterdi
Kim Market açılışa özel, bölge halkına etkinlikler ve kampanyalar düzenledi. En taze meyve ve sebzeler, Türkiye’mizin her bölgesinden gelen eşsiz yöresel lezzetler ile bulunduğu her bölgede tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren Kim Market’e Edirne halkı yoğun ilgi gösterdi. 
 
İndirimler 7 Gün Boyunca Devam Edecek
Talatpaşa Mahallesi Kırmızı Gül Caddesi No:9 Dükkan: 17-18 Edirne / Merkez adresinde 22 Şubat Cuma günü hizmete giren Kim Market 7 gün boyunca farklı ürün grupları, özel fiyatlar ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile değerli müşterilerine sunmaya devam edecek.
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x