“Seni Kim düşünür” sloganı ile yoluna devam eden Kim Market, Kartaltepe Mahallesi Başarı Sokak'ta yaptığı açılış töreni ile Bakırköylülerin hizmetine girdi.

2016 yılında bünyesine 10 şube daha katan Kim Market, yılı Bakırköy şube açılışıyla kapatarak 81 mağazaya ulaştı.
 
KATILIM YOĞUNDU
 
23 Aralık 2016’da gerçekleşen açılış töreni; Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Müdür Ercan Ersan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ergin Ersan ve Hasan Ersan, Genel Koordinatör Yusuf Taşkeser, Bölge Operasyon Müdürleri Kemal Emre Yalıcı ve Cengiz Urgan, İnsan Kaynakları Müdürü Erdoğan Cömert, Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Kalkan, Gıda Satınalama Müdürü Naci Uçar, Bölge Müdürleri, Kim Yöneticileri ve Bakırköy halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti.
 
13 GÜN BOYUNCA FIRSATLAR SÜRECEK 
Bölge sakinlerine özel etkinlikler ve kampanyalar yapan Kim Market, yağışlı havaya rağmen halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Uygun fiyatları güler yüzlü hizmet anlayışıyla, Kartaltepe mahallesi başarı sokakta hizmete girerek, 23 Aralık Cuma günü itibariyle müşterileriyle buluşan Kim Market, Bakırköy halkına açılıştan itibaren 13 gün boyunca farklı ürün gruplarında özel fiyatlar ve avantajlı fırsatlar sunuyor.
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x