1997 yılından bu yana perakende sektöründe profesyonel olarak yer alan Kim Market 81. mağazasını Beylikdüzü'nde açtı.

30 Eylül'de gerçekleşen açılış töreni, Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Müdür Ercan Ersan, Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Ersan, Genel Koordinatör Yusuf Taşkeser, Satın Alma Direktörü Havva Şahin, İnsan Kaynakları Müdürü Erdoğan Cömert, Bölge Müdürleri, Kim Yöneticileri ve Beylikdüzü halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Açılışa özel indirimli alışveriş fırsatlarının yanı sıra, düzenlenen birbirinden renkli etkinliklerde ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
 
Kaliteli ve indirimli alışverişin adresi Kim Market Yetkilileri, “2016 yılının 3. Çeyreğine kadar 6 mağaza açılışı gerçekleştirdiklerini,  bugün itibariyle 81 mağazada 49.210 m² satış alanı ve 2000’e yakın (saha ve merkez dâhil ) personelle müşterilerine hizmet verdiklerini, çok şubeli olmanın aksine, kaliteli hizmet anlayışını benimsediklerini ve çok yakında İzmir Buca ve Tekirdağ Çerkezköy şubelerini de açmaya hazırlandıklarını söyleyerek, Beylikdüzü 2 şubemizin bize ve müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz diye” konuştular.
 
Uygun fiyatları güler yüzlü hizmet anlayışıyla, Piri Reis mahallesi 1993 sokakta hizmete girerek, 30 Eylül Cuma günü itibariyle müşterileriyle buluşan Kim Market, Beylikdüzü halkına açılıştan itibaren 6 gün boyunca farklı ürün gruplarında özel fiyatlar ve avantajlı fırsatlar sunuyor. 
 

Arkadaşına Gönder

x