22. yılı dolayısıyla iddialı bir kampanyaya imza atan Kim Market, aynı zamanda 97’inci mağazasını Beylikdüzü’nde açarak büyümesini sürdürüyor.

3 Nisan’da Beylikdüzü Fabrikalar'da 96’ıncı mağazasını açan Kim, 97’inci mağazasını da Beylikdüzü’nde açarak büyümesini sürdürdü.
 
Açılış töreni; Kim Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Müdür Ercan Ersan ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.
 
Açılış konuşmasını yapan Ercan Ersan: “Aradan geçen 22 yıla baktığımızda bu serüvene tek bir market ile başladık. Her geçen yıl daha da büyüdük. Bu yıllar içinde halkımıza hitap eden attığımız her adımda müşterisini düşünen bir market olmak için çabaladık. Biz bu çabayı personellerimiz ve üreticilerimiz sayesinde el ele vererek başardık. Perakende sektöründe de en iyisi olmayı hedefliyoruz. Her zaman müşterisini düşünen bir market olmaya ve daha da çok büyümeye devam edeceğiz. Mağazamız Beylikdüzü halkına hayırlı ve uğurlu olsun” diyerek kurdeleyi kesti ve mağazayı yönetim kurulu ile dolaştı.
 
5 gün boyunca indirimler devam edecek
Barış Mah. Kıbrıs Cad. No: 28 B/C /Beylikdüzü-İSTANBUL adresinde 5 Nisan Cuma günü hizmete giren Kim Market, 5–10 Nisan tarihleri boyunca farklı ürün grupları, özel fiyatlar ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunmaya devam edecek.
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x