Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş’ın yeni reklam filmi, ‘Güzel Fikir’ sloganıyla izleyicilerle buluştu. Koçtaş, evlerde küçük bir dokunuşla büyük bir değişim yaratmak isteyenleri güzel ev hareketine davet ediyor.

Yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, yeni reklam filminde ‘Güzel fikir’ temasına vurgu yapıyor. ‘Yaşadığınız ev, sizin eseriniz olsun’ anlayışından yola çıkan Koçtaş, yeni imaj reklamında evlerde yapılacak en ufak bir değişikliğin bile büyük fark yaratabileceğini anlatıyor. Üstelik bunun için illa yüksek bütçeler harcamaya gerek olmadığını ve evde kullanılmayan ürünlerden yepyeni çözümler üretilebileceğini gösteriyor. Fikirler, Koçtaş’ın ilham veren fikirleri ile birleşiyor ve Koçtaş’la güzel ev hareketi başlıyor.
 
Reklam filminde, yeni eve taşınan bir genç kız, Koçtaş’ın Yaşayan Evler Dekorasyon Dergisi’nden aldığı ilhamla evindeki merdiveni kitaplığa dönüştürüyor. Genç kızın kitaplığını gören ailesi ve komşuları birbirlerinden ilham alarak evlerini hayranlık uyandırıcı yeniliklerle buluşturmaya başlıyor. Koçtaş’ın ilham veren fikirleri ve ürünleriyle birlikte bir perdeyle odaların havası değişiyor, balkonlar iç açıcı bir bahçeye dönüşüyor.
 
19 ana cast ve 210 yardımcı oyuncunun yer aldığı ve 4 gün süren reklam filminin yönetmenlik koltuğunda Can Pehlivan oturuyor.
 
Künye
 
Reklamveren: Koçtaş
 
Marka Ekibi: Ebru Darip, Mehmet Emre, Simin Cemiloğlu
 
Reklam Ajansı: Rafineri
 
Yapım Şirketi: Norr
 
Post Prodüksiyon: ABT
 
ECD: Emre Kaplan, Ayşe Bali
 
Kreatif Direktör: Kerim Gürsel
 
Kreatif Ekip: Uğur Matban, Gözde Dilek, Sezer Üstüngel, Emin Yükünç
 
Müşteri İlişkileri: Gözde Aldinç Atamer, Gökçe Er
 
Stratejik Planlama: Kayansel Kaya, Zühre Erdoğan
 
Podüksiyon: Şafak Serter, Cansu Arcan
 
Medya Planlama: Mindshare
 
Medya Satınalma: Zer A.Ş.
 
Mecra: TV, OOH, Dergi-Gazete, Dijital, Radyo
KOÇTAŞ
KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ TİCARET A.Ş. TAŞDELEN MH. SIRRI ÇELİK BULVARI NO:5 ÇEKMEKÖY - İSTANBUL
+90 216 4300300
www.koctas.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x