Açıldığı günden bu yana Gebzelileri pek çok markayla buluşturmanın yanı sıra ziyaretçilerine eğlenceli vakit geçirme fırsatı da sunan Gebze Center, Ramazan ayında çocuklara özel etkinlikler düzenliyor.

Yönetimi JLL Türkiye tarafından yapılan Gebze Center, bölge halkını dünyaca ünlü markalarla buluşturmanın yanı sıra, her yaş grubundan Gebzeliler için gerçekleştirdiği etkinliklerine Ramazan’da da hız kesmeden devam ediyor. 
 
“Otağ Bir Kurtuluş Öyküsü” etkinliği kapsamında, etkinlik alanını bir Türkmen obası şeklinde tasarlayacak olan Gebze Center, çocukları, atölye çalışmaları ve oyunlarla tarihi bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. 1-9 Haziran tarihleri arasında, saat 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan “Otağ Bir Kurtuluş Öyküsü” etkinliği boyunca çocuklar, Yörük Kültürü’nün özellikleriyle de tanışmış olacak. 
 
Kurulacak etkinlik alanında özel dönemsel kostümler giydirilecek olan çocuklar; Sepet Örücü, At Binme, Okçuluk, Dede Korkut Masalları, Yayık Yayma, Çanak Çömlek Yapımı(oyun hamurundan), Fotoğraf Çekimi gibi atölye çalışmaları ve oyunlarla bir yandan eğlenirken, bir yandan da dönemin kültürel havasını yaşama fırsatı bulacak.
 
Gebze Center, tarihi esintilerle, birbirinden heyecanlı aktivitelerin yaşanacağı “Otağ Bir Kurtuluş Öyküsü” etkinliğe tüm çocukları bekliyor.    
 
GEBZE CENTER
TATLIKUYU MAHALLESİ GÜNEY YANYOL CAD. NO: 310 GEBZE / KOCAELİ
+90 262 6416799
www.gebzecenter.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x