FLO’nun yeni reklam filmi canlı renkleri ve sevilen markalarıyla baharın coşkusunu müjdeliyor!

FLO, 2017 ilkbahar sezonundaki moda coşkusunu yeni reklam filmine de yansıttı. Baharın gelişini canlı renkler, en sevilen markalar ve yüzlerce yeni model ile kutlayan FLO’nun yeni reklam filmine yine akıllardan silinmeyecek bir FLO şarkısı eşlik ediyor.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakende markası FLO, zihinlerde yer edinecek yeni bir reklam filmi ile 2017 ilkbahar sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Baharın gelişini canlı renkler, en sevilen markalar ve yüzlerce yeni model ile kutlayan FLO, birbirinden farklı seçenekleriyle yeni sezondaki moda coşkusunu reklam filmine de yansıttı.
 
Canlı renklerin, dinamik bir anlatım ve etkileyici bir görsel dünya ile buluşturulduğu reklam filmine yine akıllardan silinmeyecek bir FLO şarkısı eşlik ediyor. Çok sevilen “Herkesin Ayakkabıcısı O” jingleının yeni yorumunda; “bak seni bekliyor FLO, renk renk çeşit çeşit” sözleriyle yeni sezonun mesajı veriliyor.
 
Ayrıca filmde, animasyon görüntüleri özellikle dikkat çekiyor. Çekimleri Stüdyo Aplus’ta, Toygun Başıdinç yönetmenliğinde, 50 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirilen film, Vietnam 2.0 imzasını taşıyor.
 
“Marka iletişim stratejimizi daha çok kadın müşterilerimize odakladık”
 
FLO Mağazacılık Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Ömerci, yeni reklam filmi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Pazar araştırmaları gösteriyor ki, ayakkabı beğenme ve satın alma kararlarını çoğunlukla kadınlar veriyor. Yani kadın tüketiciler sadece kendileri için alışveriş yapmıyorlar, aynı zamanda eşleri ve çocukları için de ayakkabı satın alımını doğrudan belirliyorlar. O nedenle kadınların beğenisine daha çok önem vermemiz gerekliliğinden yola çıkarak, 2017 yılından itibaren FLO marka iletişim stratejimizi daha çok kadın müşterilerimize odakladık. TV reklam filmlerimizin müziği, tarzı, tonu bu stratejinin yansıması ile planlandı, senaryolar hazırlandı, çok beğenilecek bir reklam filmi ortaya çıkardık” diye konuştu.
 
Reklam filmini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:
 
 
 
FLO
TAŞOCAĞI CD. NO:24 BAĞCILAR 34217 İSTANBUL
+90 212 4462288
www.flo.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x