ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen ESPARK AVM ve Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile Espark Espark’ 10. yılını MFÖ’nün verdiği muhteşem konserle Eskişehirliler ile birlikte kutladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. Yıl kutlamasının yanı sıra 10 yıldır Eskişehir’in buluşma noktası olan Espark, yeni yaşına MFÖ konseriyle girdi. 31 Ekim’de düzenlenen konserde Espark’a gelen ziyaretçiler MFÖ’nün efsane olmuş parçalarıyla keyifli dakikalar yaşadı. Geçmişten günümüze şarkılarıyla müzikseverlerin gönüllerinde taht kuran MFÖ, Espark’ ın yeni yaş heyecanına ortak oldu. 
 
Tepebaşı Belediyesi ve Espark’ ın birlikte organize ettiği Konserin sonundaki havai fişek gösterisi ile muhteşem bir şekilde biten gece de Eskişehirliler MFÖ şarkılarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Gerçekleştirdiği aktiviteler ve Sosyal sorumluluk projeleri ile de Eskişehirlilerin yanında olan ve bu projelerle ödüllere layık görülen Espark AVM, 10. yılını binlerce ziyaretçisi ile MFÖ şarkıları eşliğinde kutladı. 
 
Konser sonunda Tepebaşı Belediyesi Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve Espark AVM Müdürü Berkay Damgacı sahneye çıkarak MFÖ ye çiçek ve plaket verdiler. 10 yıldır şehrin kültürel ve sosyal hayatının değişmez parçalarından biri olan Espark, ilk günkü heyecanı ile Eskişehir’ in yenilikçi ve öncü yüzü olmaya devam edecek.
 
 
ESPARK AVM
ESKİBAĞLAR MAHALLESİ ÜNİVERSİTE CD. NO: 21 26170 ESKİŞEHİR
+90 222 3330330
www.espark.com.tr

Arkadaşına Gönder

x