Türkiye’de perakende sektörüne liderlik yapan Boyner’in internet mağazası boyner.com.tr, Şahane Cuma olarak adlandırdığı 23 Kasım Cuma günü tüm zamanların bir günde gerçekleşen en yüksek ziyaret, satış ve ciro rekoruna imza attı.

Şahane Cuma kampanyası kapsamında yüzde 70'e varan indirimler, pek çok kategoride ve binlerce üründe özel fırsatlar sunan Boyner, müşterilerine avantajlı alışverişin keyfini yaşatıyor.
 
1 günde 50 bine yakın ürün satıldı
 
23-25 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan kampanyanın ilk gününde Boyner mağazalarıyla birlikte internet mağazası boyner.com.tr, müşterilerden çok yoğun bir ilgi gördü. 23 Kasım’da boyner.com.tr 1 milyon kez ziyaret alırken, sadece 1 günde 50 bine yakın ürün satıldı. 
 
Normal bir güne göre 15 kat büyüme
 
Alışverişin en çok yoğunlaştığı 15:00-17:00 saatleri arasında 100 binin üzerinde kullanıcı siteyi ziyaret etti. boyner.com.tr internet mağazasının işlem hacmi geçen sene aynı döneme göre yüzde 400, normal bir güne göre 15 kat artış gösterdi. Boyner mobil uygulaması ise tüm gün boyunca 200 bin kişiyi ağırladı.
 
En çok bot, çizme, mont ve spor ayakkabı satıldı
 
En çok alışveriş yapan şehirler sırasıyla; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa oldu. En çok satılan ürünlere bakıldığında ise tüketicilerin kış sezonundaki ihtiyaçlarını Şahane Cuma fırsatlarıyla karşıladığı görüldü. Boyner'in Şahane Cuma kampanyasının ilk gününde en çok bot, çizme, mont satılırken bu ürünleri spor ayakkabılar takip etti.
 
“Şahane” fırsatlar 25 Kasım’a kadar devam edecek
 
Boyner’in Şahane Cuma kampanyası 25 Kasım’a kadar devam edecek. Müşteriler 38 şehirdeki 116 Boyner mağazasını ve internet mağazası boyner.com.tr’yi ziyaret ederek Şahane Cuma kampanyasının “şahane” fırsatlarından yararlanabilecek.
BOYNER
BÜYÜKDERE CAD. NORAMİN İŞ MERKEZİ 55/B1 34398 MASLAK İSTANBUL
+90 212 3357575
www.boyner.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x