Bayram alışverişi için Boyner mağazalarına 2 milyondan fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Kadın, erkek ve çocuklar için farklı kategorilerde binlerce seçeneğin yer aldığı zengin ürün çeşitliliği ile tüketicilerin tüm giyim ihtiyaçlarını karşılayan Boyner, bayram alışverişi için pek çok fırsat sunuyor.
 
Yüzde 50’ye varan bayram indirimi ve 100 TL hediye çeki
 
Boyner’in bayram kampanyası sayesinde, tüketiciler bayram ve yaz sezonu için ihtiyaç duydukları tüm ürünleri kolaylıkla alabilecek. Bu bayram Boyner'de yüzde 50'ye varan bayram indirimine ek olarak 3 Haziran'a kadar Boyner, Boyner Sports ve YKM mağazalarından yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 100 TL hediye çeki sunulacak. Kozmetik kategorisi dışında yapılacak ilkbahar-yaz sezonu alışverişinde geçerli olacak kampanyada kazanılan 100 TL değerindeki hediye çekleri, 6 Haziran'a kadar kozmetik ve elektrikli ev aletleri dışı ilkbahar-yaz sezonu alışverişlerinde kullanılabilecek.
 
Bayram alışverişi ile tatil alışverişi birleşiyor
 
Ayakkabılardan jean pantolonlara, gömleklerden tişörtlere kadar pek çok giyim ürünü Boyner’de bayram indirimiyle sunulacak. Bayramlık alışverişinin yanı sıra 9 günlük tatili fırsat bilip şehir dışına çıkmak isteyenler de plaj ürünlerini avantajlı kampanyalardan yararlanarak alabilecek. Mayolar, şortlar, bikiniler, plaj elbiseleri, kaftanlar, şapkalar, pareolar, terlikler, sandaletler ve plaj çantalarının yanı sıra yazın çok tercih edilen spor ayakkabıları ve diğer konforlu spor ürünleri de müşterilerle buluşacak.
BOYNER
BÜYÜKDERE CAD. NORAMİN İŞ MERKEZİ 55/B1 34398 MASLAK İSTANBUL
+90 212 3357575
www.boyner.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x