Axis İstanbul AVM’de kazandıran kampanya başlıyor, yüzlerce hediye fırsatı Axis İstanbul ziyaretçilerini bekliyor. 14 Temmuz’da başlayacak ve üç ay sürecek olan kampanya ile Axis İstanbul’dan alışveriş yapanlar Axis İstanbul Kart’larına topladıkları FırsatPuanları, Hediye Dükkanı’nda diledikleri gibi harcayacak.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de alışveriş keyfi fırsata dönüşüyor. Seçkin markalarla zengin alışveriş seçenekleri sunan Axis İstanbul AVM, 14 Temmuz’da başlayacak ve 14 Ekim’e kadar sürecek olan kampanya ile kazançlı alışveriş olanağı sunuyor.
 
Axis İstanbul AVM’deki mağazalardan yapılan alışverişlere ait fiş ve faturaları Axis İstanbul Kart’larına işletenler, topladıkları FırsatPuanları AVM’nin 1. katındaki Hediye Dükkanı’nda diledikleri gibi değerlendirecek.
 
Hediye Dükkanı’nda beyaz eşyadan teknolojiye, küçük ev aletlerinden mutfak ürünlerine, ev dekorasyondan hizmet ürünlerine kadar geniş yelpazede hediye seçenekleri sunuluyor.
 
 
AXIS AVM
TOPÇULAR MAH. OSMANGAZİ CAD. NO:2 EYÜP/İSTANBUL
+90 (212) 6120232
www.axisistanbulavm.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x