Axis İstanbul Alışveriş Merkezi’nde Gençlik ve Spor Bayramı’na özel sinema bileti kampanyası başlıyor. 19 Mayıs’ta Axis İstanbul’dan alışveriş yapan gençler, bedava sinema biletinin sahibi oluyor.

Yıl boyunca kazandıran kampanyaları ile ziyaretçilerine avantajlı alışveriş fırsatı sunan Axis İstanbul Alışveriş Merkezi’nin genç ziyaretçileri, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda da kazanacak. Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul’da, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, restoran ve kafelerden 50 TL ve üzeri, mağazalardan ise 100 TL ve üzeri alışveriş yapan 15- 25 yaşları arasındaki gençler anında Axis İstanbul Cinemaximum’da geçerli tek kişilik sinema biletinin sahibi olacak.
 
Not: Sadece Axis İstanbul Cinemaximum’da geçerli sinema bileti tek kişiliktir. IMAX, IMAX, 3D, ve Digital 3D filmler kampanyaya dahil değildir. Bir kişi en fazla 1 adet sinema bileti kazanabilir. Hediye sinema biletleri stoklarla sınırlıdır. Sinema bileti kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.
 
AXIS AVM
TOPÇULAR MAH. OSMANGAZİ CAD. NO:2 EYÜP/İSTANBUL
+90 (212) 6120232
www.axisistanbulavm.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x