ANKAmall’da gençleri teknoloji dünyası ile yakınlaştırmak için yapılan Teknoloji Festivali, başta gençler olmak üzere her yaştan ziyaretçinin ilgi odağı oldu.

ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen,  keyifli alışveriş yanında etkinlikleriyle de ziyaretçilerinin gönlünde taht kuran ANKAmall,  düzenlenen teknoloji festivali ile teknoloji dünyasının kapılarını aralıyor.
 
Alışveriş merkezi 1. katta oluşturulan farklı alanlarda çok boyutlu bir teknoloji dünyası gözler önüne serilirken gençlere standları inceleme ve deneyimleme imkanı sunuluyor. Festivalde, sanal gerçeklik atölye çalışmaları, sanal gerçeklik konsept simülasyonu, robot atölye çalışmaları, robot kulübü, robot yarışları, 3 boyutlu yazıcı atölye çalışmaları, 3 boyutlu baskı sergisi, beyin gücü ve konsantrasyon yarış arenası, gif booth çekim alanı, maker çocuk atölye çalışmaları, 150 promosyonel 3 boyutlu baskı obje gibi farklı alan ve çalışmalar teknoloji tutkunu gençlere yeni ufuklar açıyor, bilim ve teknoloji ile bağlarını da güçlendiriyor.
 
Gençlerin teknolojiyi tanımasına ve takip etmesine imkan verecek festival, 20 Mayıs’a kadar devam edecek.
ANKAmall
MEVLANA BULVARI NO:2 GAZİ MAH. YENİMAHALLE - ANKARA
+90 312 5411212
www.ankamall.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x