Ramazan ayında müşterilerin daha çok iftariyelik ve sahurluk ürünleri tercih ettiğini söyleyen Altunbilekler, Satın Alma Direktörü Ahmet Mayuk, “Genel olarak kuru gıda, bakliyat, kahvaltılıklar, et ve et ürünleri, çay, sıvı yağ, unlu mamuller, konserveler ve tatlı çeşitleri gibi ürünler yer alıyor. Ayrıca Ramazan ayının simgesi haline gelen güllaç, pastırma, hurma müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünler arasında.

Ramazan’ın son günlerinde okul sezonunun sona erecek olması karne hediyesi ürünlerinde, yaz tatilinin yaklaşması tatil ürünlerinde özellikle gıda dışı kategorisin de satışlarımızı artıracaktır” diye ifade etti.
 
Ramazan ayı hazırlıkları ve beklentileri hakkında şöyle devam etti: “Geçtiğimiz Ramazanlarda olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı tezgahlarımızı şenlendirdi. Farklı tatların yer aldığı, kalabalık sofraların kurulduğu ve isteklerin değiştiği bu dönemde genellikle özenli yemekler pişer. Tüm bu hazırlıklar için alışveriş 1 hafta önceden başlar, bu yüzden tüm pazarlama aktivitelerimizi önceden planladık. Ramazan döneminde planladığımız bu aksiyonların müşteriye hitap ediyor olması tercih edilirliğimize katkı sağlıyor.”
 
Hediye çeklerine rağbet var
 
Ramazan ayında hediye çeki ile kumanyalar hayır severler için önemli bir yardımlaşma aracı haline geldi. Bunun başlıca nedeni, kumanyaların içerisindeki ürünler, kişilerin gerçek ihtiyacı olmayabiliyor. Hediye çeklerinde ise kişinin gerçek ihtiyacı ne ise onu alıyor. Hediye Kart ile meyve, sebze hatta et ürünleri de alınabiliyor olması müşteriye oldukça cazip geliyor. Ramazan ayında tüketicilerimize sunduğumuz üç farklı 25 TL, 50 TL, 100 TL Bereket Kart ile iftar ve sahur sofralarına Ramazan Bereketi geliyor. Ayrıca, her bütçe için oluşturduğumuz daha çok şirketlerin tercih ettiği Kurumsal Hediye Kart seçeneğinin de dilediği zaman, istediği ürünlerde kullanılıyor olması müşterilerin yoğun ilgisini çekiyor. 
 
Hem nette hem markette sloganı ile hizmet veren www.altunbilekler.com üzerinden şirketlerin çalışanlarına özgürce harcayabileceği tutarda hediye kartları alabileceği başvuruyu yapabilmektedir. Ramazana özel hazırlanan insert ürünleri ise günün istenilen saatinde teslimat yapılmaktadır. 
 
 
Altunbilekler Ramazan ayına kavuşmuş olmanın heyecanını iş ortaklarıyla yaşıyor. Restoran konseptindeki kuruluşu olan Mirabelle Fırın Mutfak’ta 13 – 14 Mayıs tarihlerinde iki gün sürecek olan 13. Geleneksel İftar Davetlerine, sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri ve Altunbilekler’in iş ortakları bir araya geliyor. 
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x