Ankara’nın gross marketi ANKAGROSS, 14 Mart Çarşamba günü Boğaziçi’nde kapılarını açtı.

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan ANKAGROSS; 14 Mart 2018 Çarşamba günü, Fahri Korutürk Mahallesi Neşet Ertaş Caddesi C Blok No:46/A Mamak adresinde, 4. Mağazasını Ankaralılarla buluşturdu.
 
Müşterilerin sabah saatlerinden itibaren yoğun ilgi gösterdiği açılışa, çok sayıda iş ortağı ve firma sahibi katıldı.  Bando eşliğinde karşılanan müşterilere, açılış  anısına çiçekler dağıtılırken çocuklarada balon dağıtıldı. 
 
Ankagross Satış ve Operasyon Koordinatörü Mesut SALAR, Ankagross’un Ankara’daki dördüncü mağazasını Boğaziçi’nde açmaktan heyecan duyduklarını söyleyerek, mağaza içinde yenilikler denediklerini ve yeniliklerle birlikte Boğaziçi semti sakinlerinin mağazayı çok seveceklerine inandıklarını dile getirdi. SALAR; müşterilerimizi, talep ettikleri nitelik ve kalitedeki ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla buluştururken, keyifle alışveriş yapacakları bir alışveriş ortamı hazırladıklarını belirtti.
 
Açılışa 1 Kala etkinliği heyecan verdi.
 
13 Mart 2018 Salı günü; AnkaGross Yönetim Kurulunun, tüm AnkaGross çalışanlarının, satınalma ve satış  yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen açılışa 1 kala etkinliğinde konuşma yapan AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “işimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek yolundaki çabalarımızdan vazgeçmeden yatırımlarımıza devam ettik ve 4. AnkaGross’u müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz, Boğaziçi AnkaGross’un da bölge ve ülke ekonomisine hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını diliyorum” dedi. Meyve sebzeden, şarküteriye; et, unlu mamullerden;  özellikle meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünler, unlu mamullerde; tatlılarımızda glikoz içermeyen %100 pancar şekerinden üretilmiş ürünlerden daha birçok zengin çeşitli ürünlerle müşterilerimize sağlıkla, keyifle bir alışveriş atmosferi sunmaya çalışacağız diyen Mustafa Altunbilek, ürün satışlarında tazeliğe, hijyene,  sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.” dedi. 
 
Yeni mağaza açılışıyla birlikte TEMA Vakfı ile çevreyi korumak için harekete geçtiklerini, çevreye zararlı naylon poşetler yerine, doğada çözünebilen poşetlerin geliri ile TEMA Vakfı’nın Türkiye genelinde yürütmekte olduğu doğa koruma ve eğitim çalışmalarına destek olacaklarını, böylece poşet kullanımındaki farkındalığı arttırmak istediklerini söyledi.
 
BOĞAZİÇİ ANKAGROSS müşterileriyle buluştu.
 
Fahri Korutürk Mahallesi Neşet Ertaş Caddesi C Blok No:46/A Mamak adresinde, 14 Mart Çarşamba günü saat: 09:00’da kapılarını açan BOĞAZİÇİ ANKAGROSS, 1.133 metrekaresi gıda, 852 metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte toplam 2.900 metrekare alanda müşterilerine binlerce çeşit ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. 
 
Sabah 09.00 aksam 22:00 saatleri arasında misafirlerine hizmet verecek mağazada, 8 kasa, 1 mal kabul alanı, 8 adet soğuk hava deposu, yük asansörü ve ayrıca müşteri asansörü bulunuyor.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x