Genel Müdürlük çalışanları ve birim yöneticileri 29 Haziran Cuma günü, her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen “Yaza Merhaba Pikniği”nde bir araya geldi.

Çalışan motivasyonunu her zaman ön planda tutan Pikniğe katılarak eğlenceli dakikalar yaşayan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBİLEK konuşmasında; Ramazan ayı öncesinde havaların yağışlı olması sebebiyle bir türlü fırsat bulamadığımız buluşmayı, Ramazan Bayramı sonrası güzel yaz günleri iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken bunu değerlendirmek istedik. Bu güneşli günlerin tadı da en iyi açık havada çıkacağından keyifli vakit geçirmek için çalışanlarımızla geleneksel pikniğimizde buluştuk.” ifadelerine yer verdi.
 
“Bir Bütünün Parçasıyız” Sürprizi
 
Yaza Merhaba Pikniği’nde tüm katılımcılar için birbirinden eğlenceli turnuvalar düzenlendi.  Düzenlenen tavla ve dart turnuvalarının da renk kattığı piknikte dereceye giren çalışanlara Altunbilekler’in sadakat kartı İYİ KARTlarına İyi Puan’lar hediye edildi. 
 
Yaza Merhaba Pikniği’nde çalışanları bir sürpriz daha bekliyordu. Dev bir puzzle yapma görevi verilen çalışanlar, hep birlikte Maharet Hanım görselini oluşturmaya çalıştılar. Sadece bir oyun gibi görünen bu eğlenceli anlar aslında altında güzel mesajı gizliyordu. Puzzle tamamlandıktan sonra resmin ters çevrilmesi ile tüm çalışanların fotoğrafından oluşan Altunbilekler logosu ortaya çıktı ve “Hepimiz Daha İyisi İçin Bir Bütünün Parçasıyız” mesajının verildiği bu sürprizle etkinlikte yüzlerin güldüğü bir anı yaşandı.
 
Birçok keyifli ana tanık olan çalışanlara “Yaza Merhaba Pikniği”nde birbirinden lezzetli ikramlar sunuldu. Altunbilekler’in yeni ve kendi üretimi olan kasap köfteyle yapılan mangalın yanında iş ortaklarının ikramları da damakları şenlendirdi. Algida, Red Bull, Danissimo, Kocatepe Kahve, Polonez Sucuk, Eker ve Uzungil firmalarının ikramları ve katkılarıyla gerçekleşen yaza merhaba pikniği tüm çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x