Altunbilekler’in 12. Geleneksel İftar Yemeği’nde perakende sektörü Mirabelle Fırın Mutfak’ta bir araya geldi.

Başkent’teki yaygın market ağıyla perakende sektörünün önemli oyuncularından Altunbilekler, iş ortaklarıyla iftarda buluştu. 21 ve 23 Mayıs 2018 tarihlerinde Ostim Uzay Çağı Caddesi’nde şık ve modern dekorasyonu ile dikkat çeken, Altunbilekler’in restoran konseptindeki kuruluşu olan Mirabelle Fırın Mutfak’ta iki gün süren Altunbilekler 12. Geleneksel İftar Davetlerine, sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri ve Altunbilekler’in iş ortaklarının da aralarında bulundu yaklaşık bin yüz davetli katıldı. 
 
Kurulduğu yıllarda “güvenilir satıcı” sloganıyla tüketicinin takdirini kazanan Altunbilekler’in, bugün de yine odağına müşterisini yerleştirerek, “Daha İyisi İçin” ne yapabileceğini sorguladığını ve her yeni günde yenilenmenin ve gelişmenin hesaplarını yaptığını anlatan Mustafa Altunbilek, şunları söyledi: 
 
“Daha İyisi İçin” E-Ticaret Serüvenine Başlıyoruz.
 
Rekabet koşullarının her geçen gün zorlaştığı, karlılıkların düştüğü bir ortamda, bazı önlemlerin alınması için bugünden elbirliği ile bir şeyler yapmamız gerektiğini siz değerli iş ortaklarımızla sıklıkla paylaşıyoruz. Alışverişlerinde bizi tercih eden müşterilerimizi tanımak ve onlara özel fırsatlar sunabilmek için 2016 yılı sonunda başladığımız sadakat programımız kapsamında üç yüz bin müşterimizle sadakat kartımız İYİ KART’ı buluşturduk. Artık İYİ KART’lı müşterilerimiz Altunbilekler mağazalarında kendilerine özel sunulan fırsatlardan yararlanıyorlar. Başarı ile sürdürdüğümüz sadakat programımız ile yakın dönemde siz değerli iş ortaklarımızla ortak projeler yapmaya başlayacağımızı da burada paylaşmak isterim.” 
 
 “Yeni kuşakların tüketim ve satın alma alışkanlıklarının değiştiği ve perakendenin hızına yetişmeye çalıştığımız şu günlerde, ortak çalışmalar yapmak, sizlerin fikirleriyle yol haritasını birlikte oluşturmak, bizi rekabette diri tutacaktır.” diyerek bunun bilincinde olan ve gerekli yatırım adımlarını atmış olan Altunbilekler’in yeni e-ticaret serüveninin 2018 yılının son çeyreğinde başlayacağını, ilk kez bu organizasyonda paylaşmanın heyecanını yaşadığını belirtti.
 
34 yıl önce, 200 m2’lik ilk marketinde 12 çalışanla hizmet verirken bugün, toplamda 44 bin 475 metrekarelik satış alanına sahip 73 mağazamızla Ankara’nın her yerindeyiz. 2 bin 500’ün üzerinde çalışanımız ve güçlü yönetim kadrosuyla, müşterilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatma gayretindeyiz. Bu süreçte siz değerli dostlarımızın gelişmemize, büyümemize olan katkınız yadsınamaz. Bugünlere birlikte geldik. Güvene dayalı ilişkiler geliştirdik.  Acı tatlı her günümüzde sırt sırta, hep dayanışma içinde olduk. Bundan sonra da, ‘Daha İyisi İçin’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize Altunbilekler ailesi olarak canı gönülden teşekkür ediyor, bol bereketli, bol kazançlı günler diliyorum” dedi.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x