Altunbilekler , 10 Mart Cumartesi günü binlerce çeşit ürün yelpazesiyle Güvercinlik Jandarma Lojmanlarında ki mağazasının kapılarını müşterilerine açtı.

Altunbilekler, İstanbul Yolu üzerindeki Jandarma Genel Komutanlığı Güvercinlik Lojmanları içerisinde Merkez Kantin’de açılan mağaza, yaklaşık 750 aileye ve 4.500 çalışana hizmet verecek. 
 
Açılış etkinlikleri kapsamında; 10 Mart Cumartesi günü Jandarma Lojistik Başkanı Tuğgeneral Abdullah Koçum, JÖAK Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, Jandarma Havacılık Komutanı Tuğgeneral Ali Doğan , Jandarma Lojistik Komutanlığı ve bağlı birliklerin Daire Başkanlıkları personelinin katılımıyla bir mağaza tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtım etkinliğine katılan konuklar, bando takımı ve birbirinden lezzetli ikramlar eşliğinde keyifli saatler geçirdiler. Tanıtım etkinliği sırasında, Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek ve Jandarma Genel Komutanlığı davetlileri ile birlikte mağaza gezisi düzenlendi ve konuklara mağazanın tezgâhları ile ilgili bilgi aktarıldı.
 
Canlı Performans ve Çeşitli Sürprizler Eşliğinde Alışveriş Keyfi
 
Mağazanın kapılarını müşterilerine açtığı 10 Mart günü Altunbilekler müşterilerine, canlı bando takımı müzik dinletisi, saksı içerisinde menekşe çiçekleri, çocuklar için balon gibi sürprizler sunularak alışveriş keyfi daha da renklendirildi.
 
MUSTAFA ALTUNBİLEK “Daha iyisi için” sloganı ile gıda perakendeciliğinde ilkleri gerçekleştirmenin heyecanını yaşadıklarını belirtti.
 
Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılış konuşmasında Jandarma Genel Komutanlığı Güvercinlik Lojmanları sakinlerine seslenerek, “Daha iyisi için” çalıştıklarını ve gıda perakendeciliğine getirecekleri bu yenilik için oldukça heyecanlı olduklarını belirtti.
 
Jandarma Lojistik Başkanı Tuğgeneral Abdullah Koçum açılış konuşmasında “Lojman sakinleri ve personelimize daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. Altunbilekler’i tercih etmemizin sebebi askeriyeye yakışan ve en iyi hizmeti sunacakları için Türkiye’de bir ilk olan bu uygulamaya başlandığını” belirtti.
 
Altunbilek, “Sektörümüzde yaşanan birçok sıkıntıya rağmen, gerçekleştirdiğimiz bu hamle, Altunbileklerin şirket vizyonuna uygun, stratejik bir hamledir, sözlerine “Altunbilekler, sektörde stratejik, sürdürülebilir rekabet üstünlüğünün “iyi perakendecilik” ilkelerine sadık kalmak ve şirket kültürü haline getirmekten geçtiğinin bilinci ile çalışmaktadır dedi. 
 
Lojman sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşılan açılışta, Altunbilekler’in özel imalathanesinde üretilen ve tazeliğine özel önem verilen Mirabelle Unlu Mamuller, müşterilerinin sağlıklı ürün tüketimini sağlamak için tatlılarında  %100 pancar şekeri kullanıyor. 
 
600 metrekare satış alanına sahip Güvercinlik Mağazası, 3 kasa ve 22 kişi ile hizmet verecek ve Ankara’nın her yerinde olduğu gibi, kalite ve uygun fiyatı müşterileriyle buluşturmaya devam edecek.  
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x