Altunbilekler yöneticileri 5. Arama Konferansı'nı Gölbaşı Vilayetler Evi’nde gerçekleştirdi.

Ankara’da  gıda perakendesi sektöründe 34 yıldır faaliyet gösteren Altunbilekler, önemle üzerinde durduğu ve belirli periyotlarda düzenlediği Arama Konferanslarının 5.’sinde, Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri, Satın Alma Müdürleri ve Uzmanları ile Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağaza müdürlerinden  oluşan 110 kişilik ekibi ile 17 Temmuz 2018’de Gölbaşı Vilayetler Evi’nde  bir araya geldi.
 
Pamir Danışmanlık Kurucusu Tahsin Pamir başkanlığında düzenlenen çalıştayda,  İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, “2012 yılından itibaren gerçekleştirdikleri Arama Konferanslarının önemine değindiği konuşmasında, yapılan çalıştayların şirketin yapısal güçlenmesine katkıda bulunduğunu görüyoruz ve bu sebeple düzenli olarak ihtiyaçların tespit edildiği, yeni fikirlerin ortaya çıkarıldığı konferanslarımızı sürdürmeye devam edeceğiz”  dedi.
 
İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek açılış konuşmasının ardından Tahsin PAMİR; Arama Konferansının amacını, Altunbilekler yöneticilerinin fikirleriyle tamamladıkları ve performansı etkileyen unsurları şirket röntgeni anket sonuçlarını paylaştı. Önceki yıllarla karşılaştırmalı genel değerlendirmelerle geçmişten bugüne neler yapıldığını ve bu güne kadar ne tür sonuçların çıktığını  katılımcılarla paylaştı. 
 
Tüm gün süren arama konferansı programı kapsamında katılımcılar, 12 farklı grup halinde olmak üzere farklı konuları 4 oturumda mercek altına aldılar. 
 
Tahsin Pamir tarafından gerçekleştirilen “Öğrenilmiş Çaresizlik” isimli sunumun ardından konferansın 1. Bölümünün ilk oturumunda, “Yeterliden İyiye” Konu Başlıkları Durum Analizi Çalışması gerçekleştirildi. Takım sunumlarının ardından konferansa, ikinci oturumunda  “Yeterliden İyiye” Konu Başlıkları Daha İyisi İçin Çalışması ile devam edildi. 
 
Öğle yemeğinin ardından; iki oturumda gerçekleştirilen konferansın 2. Bölümünde ise; İyiden Çok İyiye” Konu Başlıkları Durum Analizi Çalışması takımlar halinde gerçekleştirildi.  Akşam yemeğinin ardından da “İyiden Çok İyiye” Konu Başlıkları Daha İyisi İçin Çalışması konulu çalışmalar tamamlanarak, takımların sunumlarına ve Çalıştay’da öne çıkan ortak görüşler, yorumlarına yer verildi.
 
Arama Konferansı’nın sonucunda, tüm katılımcıların ortak görüş ve katkılarıyla ortaya çıkarılan ortak sonuç bildirgesi oluşturuldu. Son derece verimli geçtiği gözlenen çalıştayda,  yeni fikirlerin de ortaya çıktığı stratejik unsurlar oluşturuldu ve görüşler tartışıldı. 
 
 
Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, şirket olarak iş ortaklarımızla farklı kampanyalar gerçekleştiriyoruz. PARO özellikli sadakat kartımız İYİ KART ile müşterilerimize, iş ortaklarımızın katkıları ile farklı faydalar sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu tür birliktelikleri sürdüreceğiz. Kampanyalarımız ile birlikte iş ortaklarımız çalıştaylarımıza da katkıda bulunuyorlar. Bugün gerçekleştirdiğimiz çalıştayımıza katkılarından dolayı kreatif ajansımız RETA’ya ve Altunbilekler’in tüm reklam uygulamalarını üreten Önder Reklam’a huzurunuzda teşekkür etmek isterim diyerek başladığı kapanış konuşmasında “bir araya gelmeyi ve yarattığımız sinerjiyi çoğaltmayı seven bir şirketiz, 2011 yılında kurduğumuz Altunbilekler Akademi ile birlikte “Daha İyisi İçin”, konferanslardan ve çalıştaylardan vazgeçmiyoruz, Altunbilekler büyüdükçe işin yapısı değişiyor. Tüketicilerin  istek ve talepleri arttıkça,  ihtiyaçlarına en iyi cevabı bulmaya sürekli devam ettiğimiz hızlı değişim ortamında, “Daha İyi İçin” ne yapmalıyız adına düzenlediğimiz konferanslarımızda “Bir adım daha yukarıya gidiyor muyuz?” sorusunu güçlü ekibimizle cevaplıyoruz, 5. Arama konferansında da gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere buradaki ekibimizle ulaşacağımızdan hiç endişe etmiyorum, bizler bu gücümüzle işimizi daha iyi yapmakla birlikte önümüzdeki dönemde yeni yatırımlar yapmayı sürdüreceğiz,  oldukça yoğun ve son derece verimli geçen günün sonunda konsantrasyonumuzu bozmadan, enerjimizi yüksek tutarak, sürekli olarak üretmemize yardımcı olan Tahsin Pamir’e ve tüm katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
 
Daha İyisi İçin 5. Arama Konferansı katılımcıların toplu halde fotoğraf çekimi ile son buldu.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x