Her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen yeni yıl etkinliğine bu yıl da Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Müdürlük çalışanları, Bölge Müdürlerinin aralarında bulunduğu etkinlik, 25 Aralık 2018 Salı günü gerçekleştirildi.

Altunbilekler olarak 2018 yılında gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin film gösterimi ile başlayan etkinlik programı, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in konuşması ile devam etti. Yaklaşık 3.000 çalışanıyla dev bir Altunbilekler ailesi haline gelen şirketin 2018’de gerek dünya, gerek ülke ekonomisindeki zorlu koşullara rağmen önemli başarıların altına imza attığını söyleyen Mustafa Altunbilek, aynı motivasyon ve başarı güdüsü ile 2019’da da tüm çalışanları ile birlikte üstün başarı örnekleri sergilemek istediğini, 2019 yılının başta ülkemiz olmak üzere hepimiz için umut, barış, başarı ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle konuşmasını sonlandırdı.
 
Bir Altunbilekler geleneği haline gelen ve her yılın sonunda düzenlenen etkinlik programı dahilindeki plaket töreni, bu yıl da sahiplerini buldu. Altunbilekler’de 5-10-15 yıllık çalışma süresini doldurmuş olan Genel Müdürlük çalışanlarına plaketlerini Yönetim Kurulu Üyeleri takdim ettiler.
 
150 kişilik ekibin katıldığı Yeni Yıl etkinliğinde birbirinden değerli elektrikli mutfak gereçleri çekilişlerinin yanı sıra Altunbilekler çalışanları yine sürpriz bir oyunla eğlenerek kazandılar. Her yıl; gerek yaza merhaba  gerekse yeni yıl etkinliğinde gerçekleştirilen grup oyunları ile çalışanların bir arada grup olarak problem çözme becerilerini pekiştiren oyun, Altunbilekler’in Kasım ayında başladığı e-ticaret kanalına yönelikti. 
 
Mirabelle Unlu Mamullerin katkılarıyla hazırlanan lezzetli ikramlar eşliğinde devam eden program, herkesin eğlenceli vakitler geçirdiği, keyifle sohbet ettiği 2019’a Merhaba organizasyonunda bütün bir yılın yorgunluğu atıldı. 
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x