Ankara’da gıda perakendesi sektöründe 35 yıldır faaliyet gösteren Altunbilekler, 2018 yılını değerlendirmek ve 2019 yılı hedeflerini paylaşmak üzere Genel Müdürlük yöneticileri ve mağaza müdürlerinden oluşan 100 kişilik ekibi ile 28 Şubat 2019 Perşembe günü Altunbilekler Genel Müdürlük’te bir araya geldi.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek; Altunbilekler’in Ankara’da; kıymetli, değerli bir marka olması, yöneticilerimizin değerli olması ve yetkin çalışanlarımız ile yarattığımız farktan kaynaklandığını dile getirerek başladığı açılış konuşmasında, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sürece de değinerek “ülke ve perakendeciler olarak 2. Çeyrekten sonra  zor bir süreçten geçildiğini, perakende sektöründeki daralmadan dolayı birlik, beraberlik ve dayanışma içinde bu süreci de verimli çalışarak aşılmaya sağlanmasının mümkün olduğunu, tüm çalışanlarının emeklerine teşekkür etti.” 2018 yılında yapılan yatırımların, yenilenmelerin ve daha bir çok konuda yürütülen çalışmaların sonucuna değinen Altunbilek, sonuçlardan memnun olduğunu dile getirdi. 
 
2019 yılında da “Daha İyisi İçin”
 
2018 yılınında da yapılan işlerde hep daha iyisi için çalışıldığının ifade edildi. Her zaman bir adım daha önde olan Altunbilekler’in 2018 yılında ulaştığı hedeflere 2019 yılında da devam etmesi dileği ile, İnsan Kaynakları stratejisinden Satın Alma, Satış, Pazarlama stratejilerine kadar oluşturulan tüm planlar detaylı olarak katılımcılara anlatıldı.
 
2018 yılında, belirlenen hedefler doğrultusunda başarılı çalışmaların sonuçlarının paylaşıldığı toplantı içeriğinde perakende gündemi enine boyuna değerlendirilirken, paylaşılan sektör analizleri tüm katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.
 
İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, Satınalma ve Pazarlama Direktörü Ahmet Mayuk, Satış ve Operasyon Direktörü Mehmet Ali Oğuz’un da faaliyet alanları ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdikleri toplantıda, pazar bilgisi, 2018 yılı iş sonuçları, fire-imha yönetimi, dijital pazarlama ile ilgili pek çok veri katılımcılarla paylaşıldı.
 
Bir Altunbilekler geleneği haline gelen ve her yıl yapılan plaket töreni, bu yıl da sahiplerini buldu. Altunbilekler’de 5-10-15 yıllık çalışma süresini doldurmuş olan mağaza müdürleri plaketlerini Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek takdim etti.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x