Ankara’nın gross marketi ANKAGROSS, 12 Eylül Çarşamba günü Etimesgut’ta kapılarını açtı.

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan ANKAGROSS; Mamak, Eryaman, Çayyolu, Boğaziçi, Elvankent semtlerinden sonra altıncı mağazasını 12 Eylül 2018 Çarşamba günü, Altay Mahallesi Ayaş Yolu Bulvarı No: 212 Etimesgut adresinde Ankaralılarla buluşturdu.
 
Açılış etkinlikleri kapsamında; 11 Eylül akşamı TBMM İdari Hakimi Erkan Haberal, Milliyeçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, 23. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel katılımıyla, Anka Gross’un iş ortaklarının üst düzey yöneticileri ve firma sahipleri için bir mağaza tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtım etkinliğine katılan konuklar, canlı trio müzik ve birbirinden lezzetli ikramlar eşliğinde keyifli saatler geçirdiler. Tanıtım etkinliği sırasında, Anka Gross yönetimince, mağaza gezisi düzenlendi. 
 
Canlı Performans ve Çeşitli Sürprizler Eşliğinde Alışveriş Keyfi
 
TBMM İdari Hakimi Erkan Haberal, Milliyeçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, 23. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel AnkaGross’un açılışını onurlandıran isimlerdi. 
 
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, “AnkaGross, bölgemizin ticaretine katkıda bulunacak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek ve istihdam sağlayacak. AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in şahsında ilçemize böyle bir yatırım yaptıkları için emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.
Mağaza açılışı sonrasında davetlilere mağazayı tanıtan AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Sektörümüzde yaşanan birçok sıkıntıya rağmen, gerçekleştirdiğimiz bu hamle, AnkaGross’un  şirket vizyonuna uygun, stratejik bir hamledir. Ankara’mızın  farklı demografik yapısı, tek bir model ile rekabet etmeyi zorlaştırmakta; çevresine, semtine odaklı olmayan iş biçimlerini reddetmektedir. Önümüzdeki dönemlerin belirsizliği, tüm perakendecileri daha farklı arayışlara yöneltmektedir. İndirim marketlerinin sayısal büyümeleri, sektörün tüm unsurlarını etkilemeye devam edecektir. Bu dönemlerde önce müşteri, sonra maliyet ve daha sonra da iş ortaklıklarımıza odaklanmak ve “iyi perakendecilik” yapmaktan başka bir çıkış yolu gözükmemektedir.” diyen Mustafa Altunbilek, sözlerine “Gross market; zamanı kısıtlı tüketiciye, işyeri mutfaklarına, restoran ve cafe işletmelerine uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken 30 yıllık tecrübemizle değişen müşteri taleplerini karşılamak için, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve 6. Mağazamızı müşterilerimizin hizmetine sunduk” dedi.
 
AnkaGross Satış ve Operasyon Koordinatörü Mesut SALAR, AnkaGross’un Ankara’daki altıncı mağazasını Etimesgut’ta açmaktan heyecan duyduklarını söyleyerek, mağaza içinde yenilikler denediklerini ve yeniliklerle birlikte Elvankent semti sakinlerinin mağazayı çok seveceklerine inandıklarını dile getirdi. SALAR; müşterilerimizi, talep ettikleri nitelik ve kalitedeki ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla buluştururken, keyifle alışveriş yapacakları bir alışveriş ortamı hazırladıklarını belirtti.
 
Açılışa 1 Kala etkinliği heyecan verdi
 
11 Eylül 2018 Salı günü; AnkaGross Yönetim Kurulunun, tüm AnkaGross çalışanlarının, satın alma ve satış yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen açılışa 1 kala etkinliğinde konuşma yapan AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “işimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek yolundaki çabalarımızdan vazgeçmeden yatırımlarımıza devam ettik ve 6. AnkaGross’u müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz, Etimesgut AnkaGross’un da bölge ve ülke ekonomisine hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını diliyorum” dedi. Meyve sebzeden, şarküteriye; et, unlu mamullerden;  özellikle meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünler, unlu mamullerde; tatlılarımızda glikoz içermeyen %100 pancar şekerinden üretilmiş ürünlerden daha birçok zengin çeşitli ürünlerle müşterilerimize sağlıkla, keyifle bir alışveriş atmosferi sunmaya çalışacağız diyen Mustafa Altunbilek, ürün satışlarında tazeliğe, hijyene,  sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.” dedi. 
 
ETİMESGUT ANKAGROSS müşterileriyle buluştu.
 
Mağazanın kapılarını müşterilerine açtığı 12 Eylül günü müşterilerine, saksı içerisinde menekşe çiçekleri, çocuklar için balon gibi sürprizler sunularak alışveriş keyfi daha da renklendirildi.
 
Altay Mahallesi Ayaş Yolu Bulvarı No: 212 Etimesgut adresinde, 12 Eylül 2018 Çarşamba günü saat: 08:00’de kapılarını açan ETİMESGUT ANKAGROSS, 3.400 metrekaresi gıda, 1.423 metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte toplam 6.800 metrekare alanda müşterilerine binlerce çeşit ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. 
 
Sabah 08:00 aksam 22:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan mağaza, 19 kasası ile hizmet verecektir. Mağaza içinde 2 mal kabul alanı, 13 adet soğuk hava deposu, 3 yük asansörü ve ayrıca müşterilerin kullanımı için yürüyen bant bulunuyor. Mağaza 100 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine kolaylık sağlayacak.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x